O nas

Jesteśmy unijnym przedsiębiorstwem z Polski działającym w obszarze usług związanych z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników.

Działamy w zakresie pozyskiwania pracowników z terenów takich Państw jak Ukraina, Mołdawia, Białoruś, Armenia oraz innych państw z bloku wschodniego jednocześnie prowadzimy też rekrutacje pracowników z Polski.

Na dzień dzisiejszy rozpoczeliśmy również pozyskiwane pracowników z takich państw jak Indie, Pakistan i Filipiny. 

Głównym kierunkiem naszego działania jest poszukiwanie i rekrutacja pracowników, analiza ich wiedzy, kwalifikacji i doświadczenia oraz kierowanie ich do pracy zgodnej z indywidualnymi oczekiwaniami i możliwościami, tak aby jednocześnie osiągnąć jak największą efektywność ich działania u pracodawcy.

Realizujemy wszelkie wyzwania jakie stawia przed nami europejski rynek pracy.

Wyszukujemy i kierujemy do pracy specjalistyczny personel posiadający unikalne cechy, wiedzę i doświadczenie.

Uważamy ze jesteśmy w stanie sprostać nawet największym i najbardziej nietypowym oczekiwaniom zarówno ze strony pracowników, jak i pracodawców.

Działamy wyłącznie z najlepszymi ludźmi, z takimi którzy nie boją się nauczyć czegoś nowego oraz z tymi którzy nie boją się nowych wyzwań, gdyż tylko oni naprawdę potrafią się wyróżniać. To właśnie oni stanowią podstawowy element naszego sukcesu.

Nasza firma specjalizuje się w leasingu pracowników oraz doradztwie personalnym, robimy to na skalę lokalną i międzynarodową. 

U nas liczą się umiejętności, a nie miejsce urodzenia. 

ZOBACZ NASZE AKTUALNE OFERTY PRACY

Nasza firma jest legalnie działającym przedsiębiorstwem zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 18896